Strona Główna BlogNews On Tour #1: Chris Liebing

On Tour #1: Chris Liebing

by Ania Roszak
0 komentarz

Affekt i Projekt Pralnia zapraszają na Stadion Wrocław! Ten piątek, 12 kwietnia, będzie należał do Chris Liebing – jednej z legend techno, DJ-a i producenta, twórcy gatunku schranz, założyciela wytwórni CLR (Official) i prowadzącego audycji radiowych am/fm.

 

Patrząc na DiscogsChris ma na swoim koncie 5 albumów, 59 wydanych singli i EP-ek oraz 18 DJ mixów, a mówimy tu zaledwie o skrawku jego twórczości! Niemiec jest również specjalistą od remixów (ma na koncie chociażby pracę nad kawałkiem Depeche Mode – Going Backwards! Mamy tu fanów DM?).

Mało? Ten DJ i producent jest wielbicielem nowinek technicznych, a kompletowany przez niego przez lata sprzęt daje mu nieograniczone wręcz możliwości aranżacji puszczanych utworów. Jak sam przyznaje z uśmiechem, technologia pomaga mu nadrobić brak klasycznego, muzycznego wykształcenia. Ale w tym wypadku mówimy o mistrzu, który dzięki tym nowinkom może zawodowo realizować swoją muzyczną wizję i dodatkowo robi to w wirtuozerski sposób!

Czego można spodziewać się po występie Niemca na Stadion Wrocław? Swoją selekcją i miksem sprawi, że wszyscy uczestnicy wydarzenia na czas seta zanurzą się w TU i TERAZ! Prześledźcie podcasty Chris Liebing czy nagrania z festiwali – chociażby ten świeżutki z Time Warp 2019 – 25 Years – ten Pan ma zdecydowanie rękę do tego, co robi!

Wsparciem Chrisa w MAIN ROOMIE będzie Aksamit, miłośniczka grania z czarnych płyt, rezydentka Projekt Pralnia i współzałożycielka Affekt, która, dzięki swojej nadzwyczajnej selekcji i oryginalnemu stylowi, kradnie serca coraz szerszego grona odbiorców, a jej ciężka praca jest zauważana i doceniana, o czym świadczy chociażby fakt, że DJ-ka została nominowana do Munoludy 2018 w kategorii Odkrycie Roku! 
Do line-up’u głównej sceny dołączył także Phil Jensky – znany również pod swoim drugim aliasem Deaf Can Dance – DJ, który stawiał swoje pierwsze kroki w miksowaniu w 2005, przez wiele lat prowadził autorską audycję Strangers In The Night w radiu Houseradio.pl, potem RMF Club, a swoje sety prezentuje w klubach i na festiwalach w całej Polsce. W 2018 został także ambasadorem BURN Residency. Za oprawę wizualną odpowiadać będzie niezwykle utalentowana Martinovna!

Druga scena będzie należała do: współtwórcy INTRO festival – FurrierKacpa b2b Raev związanych na co dzień z klubem Ciało; reprezentanta Affekt – O. CJANTSergii – doskonałego house’owego selektora, Seb b2b Igor Ma oraz Space Robotic Monkey ze swoim analogowym live’em!

 

 

Przed nami kolejne epickie wydarzenie! Widzimy się?

Łapcie filmik promujący Out Tour #1: Chris Liebing, credits: Martinovna.

Przypominamy również, że na naszym fanpage można wygrać dwa pojedyncze wejścia na ten event! Na Wasze zgłoszenia czekamy do czwartku do godziny 20:00!

Warto przeczytać

Zostaw Komentarz

%d bloggers like this: