Strona Główna BlogNews Amelie Lens w Warszawie – aż dwa koncerty!

Amelie Lens w Warszawie – aż dwa koncerty!

by Ania Roszak
0 komentarz

 

W najbliższy piątek, 14 grudnia w Warszawie wystąpi Amelie Lens. Nie będzie to jednak jeden koncert, a aż dwa!

Parę tygodni temu, warszawski klub Smolna, ogłosił występ belgijskiej DJ-ki muzyki elektronicznej. Koncert początkowo miał się odbyć tylko w ich murach. Line-up na ten wieczór zapowiada się niezwykle ciekawie, ponieważ obok Amelie wystąpić mają  Concept of Thrill oraz Tralien, a na Patio Meicon b2b Weikum.

Smolna: Amelie Lens / Concept of Thrill / Tralien

Ogromne zainteresowanie wydarzeniem przerosło jednak najśmielsze oczekiwania organizatorów!
Liczba osób chcących usłyszeć Amelie osiągnęła niewyobrażalną liczbę, która nie pomieściłaby się w industrialnym wnętrzu Smolnej. Postanowiono zorganizować drugi koncert w klubie Stodoła, gdzie line-up uzupełniają Deas oraz AGIM. Tym samym najwięksi fani mogą usłyszeć Amelie aż dwa razy w jeden dzień!

Stodoła: Amelie Lens / Deas / Agim

Musimy przyznać, że Smolna naprawdę nie przestaje nas zadziwiać w tym sezonie!

 

Kim jest ta młoda artystka i dlaczego wzbudza tak duże emocje wśród swoich wielbicieli?

Amelie Lens – to 28-letnia belgijska DJ-ka, producentka muzyczna. To prawdopodobnie jedna z najpiękniejszych kobiet w świecie techno. Rzuciła pracę modelki w 2014 roku na rzecz muzyki. Na sam szczyt dotarła bardzo szybko i obecnie zasila line-up w festiwalach na całym świecie obok największych nazwisk. Zaufały jej takie wytwórnie jak Second State czy ARTS. Jej sety na żywo to minimalistyczne techno, łączące wpływy klasycznego acidu i tribal house z bardziej współczesnymi europejskimi dźwiękami techno.

 

 

Fenomen Amelie w Polsce mogliśmy już poznać na tegorocznej edycji Audioriver Festival, gdzie w godzinach porannych fundowała muzyczną rozkosz na Circus Tent.

 

 

 

tekst: Agnieszka Guźniczak

Warto przeczytać

Zostaw Komentarz

%d bloggers like this: