Strona Główna BlogNews Ciało: otwarcie

Ciało: otwarcie

by Ania Roszak
0 komentarz

Słowo Ciałem się stanie… Dla wielu Wrocław ma swoją duszę, od najbliższego piątku doczeka się również Ciała.

Zamknięcie legendarnego Das Lokalu w maju tego roku oznaczało dla wielu wrocławskich miłośników rave’u koniec pewnej epoki. Mimo bogatej oferty wydarzeń, szczególnie plenerowych przypadających na wakacyjny okres, dało odczuć się pustkę po zniknięciu tak istotnego punktu na imprezowej mapie stolicy Dolnego Śląska. Nie tylko z samej nostalgii zaczęły podnosić się głosy, że ten stan musi się zmienić, i faktycznie, Wrocław doczekał się nowej miejscówki, która będzie pretendować do miana nie tylko godnego następcy Das Lokalu, ale i najlepszego klubu w mieście. Już w najbliższy weekend wielka inauguracja!

 

 

Zanim jednak ujawniono więcej szczegółów związanych z samym wydarzeniem otwarcia, na początku października media społecznościowe obiegła elektryzująca wiadomości, że 9-10.11 będzie się działo. Nie było wiadomo jeszcze gdzie i jak, ale sama koncepcja, trzymania wszystkiego w tajemnicy i dozowania kolejnych informacji dla podsycenia ciekawości potencjalnych uczestników imprezy, z perspektywy promocji była zdecydowanym strzałem w dziesiątkę. Tak samo symbolika Ciała oraz grafiki i filmy nawiązujące do motywów biblijnych i klasycznych – widać, że całość została gruntownie przemyślana i stanowi intrygującą całość. Zapewne równie ciekawie będzie prezentować się wnętrze lokalu. Warto będzie przekonać się o tym osobiście. Dodatkowym smaczkiem jest to, że wszyscy zainteresowani mogą śledzić na bieżąco na Instagramie przebieg prac trwających w klubie oraz ile sił i pasji założyciele wkładają na co dzień w przygotowanie i oddanie go do użytku.

 

 

Ciało mieści się w ścisłym centrum Wrocławia, na ulicy Świdnickiej, bardzo dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Doskonała lokalizacja jest niewątpliwie dużym atutem i tutaj kolejne brawa należą się właścicielom za podjęcie decyzji o rozpoczęciu działalności właśnie w tym miejscu. Wystrój wnętrza, położenie, promocja – to istotne elementy sukcesu każdego klubu, ale w tym wszystkim chodzi przede wszystkim o muzykę i jej brzmienie!

Z informacji, które można znaleźć chociażby na Facebooku Ciała, to kolejne zagadnienie, które zostało bardzo dobrze przemyślane. Włodarze postanowili bowiem zaspokoić nawet najbardziej wybredne gusta przyszłych bywalców i poprawili akustykę pomieszczeń z pomocą renomowanej firmy Gorycki & Sznyterman oraz zadbali o wysokiej jakości nagłośnienie (EAW – Eastern Acoustic Works). Wszystko po to, żeby zapewnić jak najsilniejsze muzyczne doznania.

Zasady panujące w klubie mają nie odbiegać od zagranicznych standardów. Pojawi się zatem selekcja na wejściu, a na parkiecie będzie obowiązywał zakaz fotografowania i robienia filmów. Założyciele Ciała zapewniają jednak, że nie chodzi o sztywne reguły, a polepszenie komfortu zabawy wszystkich gości, zdjęcia natomiast będzie można robić poza dancefloorem.

Jak zostało wspomniane wcześniej, na inaugurację działalności zaplanowano dwudniowe wydarzenie. Już w piątek, 09.11, za didżejką stanie Architectural, czyli Juan Rico, Hiszpan z ponad 20-letnim doświadczeniem na scenie, natomiast kolejnego dnia, 10.11, swój live-act zaprezentuje VRIL.
Obaj panowie zostaną wsparci przez wrocławską reprezentację w składzie: Kacpa, Raev, Aksamit, Spectribe i CruzOe. Zapowiada się kolejny weekend pełen wrażeń

 

Event FB: Ciało: otwarcie

 

tekst: Małgorzata Dolata

Warto przeczytać

Zostaw Komentarz

%d bloggers like this: