Strona Główna BlogNews KAMP! w warszawskim klubie Smolna!

KAMP! w warszawskim klubie Smolna!

by Ania Roszak
0 komentarz

 

KAMP! powrócił z nową płytą i wyruszył w trasę koncertową po 12 miastach, po prawie trzech latach od ostatniego swojego albumu! Premiera krążka odbyła się 17 września. Pierwszym utworem promującym materiał jest „Don`t Clap Hands” i tym hasłem jest także nazwana cała trasa.

„Don’t Clap Hands” to połączenie melodyjności i piosenkowości debiutanckiego albumu, z bardziej elektronicznym podejściem znanym z „Ornety”. Nowa płyta będzie rozpięta między tropikaliami DJ SNAKE’a, a miękkim techno rodem z Kompakt Records.” – mówi Radek – producent zespołu.

 

 

Warszawa jest jednym z ostatnich miast na trasie koncertowej zespołu. Imprezy odbędą się 22 oraz 23 listopada w klubie Smolna. Artyści zagrają w dwóch terminach ze względu na olbrzymie zainteresowanie występem i bardzo szybką wyprzedaż biletów. Jeśli jeszcze nie macie biletów – śpieszcie się, to ostatnia szansa!

 

 

KAMP! to jeden z ważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej. Jego członkami są Radek Krzyżanowski, Michał Słodowy oraz Tomek Szpaderski. Muzyka jaką tworzy trio to electro pop, określany jest jako melodyjny synth pop z wpływami nowej fali lat 80., francuskiego house’u i chill-wave’u. Chłopaki są autorami remiksów dla Dawida Podsiadło oraz Brodki, a także twórcami hymnu Męskiego Grania 2017. Na swoim koncie mają koncerty m.in. na Selectorze, Open’erze, SXSW w Austin (USA), The Great Escape w Brighton (UK), na Liverpool Sound City (UK), Exit Festival (Serbia), Audioriver czy Festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach.

 

 

 

Organizator: Follow The Step

tekst: Agnieszka Guźniczak

Warto przeczytać

Zostaw Komentarz

%d bloggers like this: