Strona Główna BlogNews Kolejne ogłoszenie Opera House Festival!

Kolejne ogłoszenie Opera House Festival!

by Ania Roszak
0 komentarz

Opera House już coraz bliżej!
Przed Wami kolejni artyści, którzy już 20 lipca wystąpią na dachu Opery i Fliharmonii Podlaskiej:

 

MARIAN ARISS

 

 

Urodzona w Caracas w Wenezueli. Na jej działalność wpłynęła działalność DJ-ska jej ojca w latach 80, co sprawiło, że artystka ma bardzo szerokie zaplecze muzyczne. Prezentując różne style, ta Dj i producentka, używa bitów z bardziej atmosferycznych przenosząc ja na bardziej klubowe brzmienia typu deep house, deep tech i tech house.

 

 

 

SASHKA

 

 

Dj, organizator niezliczonych imprez i projektów, promotor, mentor. Założyciel kolektywu Audiosfera. Miłośnik i kolekcjoner vinyli. Pasjonat muzyczny. Od 21 lat rezydent Białostockiego klubu Metro. Supportował wiele gwiazd muzyki elektronicznej. Jego sety charakteryzuje doskonała technika, wszechstronność, niepowtarzalny i nieco eklektyczny styl łączący w sobie tech house i techno

 

TONY

 

 

W swoim unikalnym stylu łączy rożne gatunki muzyki, od disco przez house, tribal po deep house.. Uwielbia aftery i popołudniowe open airy. Współpracuje z białostockim Czarnym rynkiem gdzie od 3 lat jest rezydentem.

 

 

 

YACOOB

 

 

Wieloletni rezydent białostockiego klubu Metro oraz członek i  założyciel kolektywu Undergroup. Techno-człowiek z krwi i kości, na koncie ma też występy w takich miejscach jak Luzztro, RadioKampus czy Niedorzeczne Techno a także wiele innych podlaskich rejwów. Eksperymentuje również z brzmieniami house oraz disco.

 

 

 

Bilety już do kupienia: 

Opera House Festival

A  21 czerwca zapraszamy:

Opera House Teaser Party

Warto przeczytać

Zostaw Komentarz

%d bloggers like this: