Strona Główna BlogNews N1KT – ciemniejsza strona Piotra Bejnara

N1KT – ciemniejsza strona Piotra Bejnara

by Ania Roszak
0 komentarz

 

Piotra Bejnara nikomu nie trzeba przedstawiać. Jedna z najbarwniejszych i najbardziej rozpoznawalnych współczesnych ikon muzyki elektronicznej od ponad roku kontynuuje swój jeden z najnowszych projektów – N1KT, który przedstawia Piotra w nieco mroczniejszym świetle.

 

 

Wraz z początkiem powstania projektu N1KT, przy współpracy z gruzińskim producentem i dj-em Leonem Lolishvilim (Boyd Schidt), powstała również wytwórnia 2529KM, ukierunkowana w stronę techno i dub techno.  Ideą labetu jest szeroko pojęta współpraca, którą rozumie się poprzez jednoczenie się różnych kultur i wzajemne wsparcie na polu muzycznym, poprzez wydawanie kompilacji z artystami różnych narodowości.

Pierwsza wydana produkcja przypadła na październik 2017, na którą składają się 4 utwory artystów pochodzących z  różnych zakątków Europy. Oprócz ojców założycieli wytwórni na składankę przypadają dodatkowo utwory Idealist pochodzącego ze Szwajcarii, oraz Stojche z Macedonii.

 

 

 

Drugie dziecko wytwórni 2529KM – tym razem cyfrowe – to wydana w czerwcu 2018 roku składanka pięciu utworów pochodzącego z Warszawy, a obecnie mieszkającego w Gdyni, Concept of Thrill.

 

 

Przypominamy, że N1KT wystąpi na naszych urodzinach już 22.02 w warszawskim klubie Voodoo.
4. Urodziny Elektrowkręty | Techno & Drum and Bass 

Warto przeczytać

Zostaw Komentarz

%d bloggers like this: