Strona Główna BlogNews Na Walentynki najlepsze jest [P]ranie

Na Walentynki najlepsze jest [P]ranie

by Ania Roszak
2 komentarze

Jest wiele opcji na spędzenie Dnia Zakochanych. Można wybrać się na romantyczną kolację lub do kina, albo buntowniczo spędzić go samotnie, zajadając się pizzą i lodami.

 

 

Natomiast dla miłośników elektronicznego brzmienia, dla tych, których serca biją w rytmie techno (i nie tylko), Wrocław wydaje się jednym z najlepszych kierunków na nadchodzący weekend. W tym roku bowiem Projekt Pralnia i Affekt A postanowili podarować wielbicielom industrialnej przestrzeni przy Krakowskiej 100 prawdziwą walentynkę. I to jeszcze jaką! Już 16-go lutego, czyli w najbliższą sobotę, w murach wrocławskiej Pralni będzie się działo: dużo i to na światowym poziomie.

Najważniejszym elementem całego wydarzenia XXX Hard Valentines i przysłowiową wisienką na torcie jest niewątpliwie line-up.

 

Credits: video: Michal Jablonski audio: Kas:st – Pathos

 

Głównym headlinerem sceny techno będzie Keith Carnal (Sec Nd° / A R T S), jeden z najbardziej charyzmatycznych i cenionych DJów oraz producentów. Holender wydaje swoją twórczość w ramach tak znanych i prestiżowych wytwórni jak Affin czy ARTS. Jego muzyka jest melodyjna, rytmiczna, stworzona do tańczenia. 22-go października 2018 pod założonym przez niego labelem Sec Nd° (Second Degree) ukazała się jego  EP-ka Passive Aggressive, natomiast już w tym roku, 21 stycznia, premierę miał album ARTS V – Five years of Arts, gdzie pojawił się kawałek Keitha Carnala – Justified Means.

 

 

 

Kas:st (znani również pod aliasem Ka One & St-Sene) to paryski duet didżejsko-producencki. Manuel Sene i Karol Herse, bo tak faktycznie nazywają się obaj panowie, są także właścicielami Flyance Records, na której ukazały się m.in. ich dwa pierwsze albumy Dysphoria | Euphoria zatytułowane Chapter 1 (2016) i Chapter 2 (2017). Przysporzyły one DJ-om rzeszę fanów. Kas:st tworzy swój własny artystyczny wszechświat, oscylujący między hipnotycznym rytmem a mrocznymi, psychodelicznymi dźwiękami, a wszystko to, by nadać muzyce techno mentalny i melodyjny wymiar. Ich utwór Behind the door również ukazał się w kompilacji na piąte urodziny ARTS. Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że w najbliższą sobotę francuski duet zaprezentuje Pralniowiczom swój live-act.

 

 

 

Polską scenę techno w ramach wydarzenia będą reprezentować Blazej Malinowski (The Gods Planet / Semantica Records) i Aksamit (Affekt / Pralnia). Błażej to polski DJ i producent, obecnie mieszkający w Niemczech; jego twórczość ukazywała się pod takimi labelami jak The Gods Planet, Semantica, Technosoul czy Kontrafaktum. To do niego, obok Kas:st, będzie należał drugi live-act tej magicznej nocy. Aksamit natomiast to przedstawicielka Affekt A, rezydentka Pralni oraz wielbicielka winyli, słynie ze swojej wyrafinowanej selekcji i umiejętności hipnotyzowania tłumów. Na pralniowej scenie zadebiutuje również Masha Romanova, pochodząca z Białorusi ambitna DJ-ka, której będzie to pierwszy występ przed tak liczną publicznością.

 

 

 

Na gości podczas sobotniej imprezy czekać będzie także scena house, na której zagrają znani i lubiani, nie tylko we Wrocławiu, DEEP DEPOT (Pralnia), O. CJANT (Affekt), Seb & Rodrigezz oraz Vidno (Otake Records / Affekt) – znając tych panów, zarażą oni cały parkiet swoją pozytywną energią.

Taki prezent na Walentynki to my rozumiemy.

Czyli jak? Widzimy się we Wrocławiu?

Event: Pralnia Łowcy: Keith Carnal, Kas:st, Błażej Malinowski, Aksamit

 

 

Warto przeczytać

2 komentarze

Forum Woda Mineralna luty 13, 2019 - 11:27 am

Jestem bardzo zadowolony że wszedłem na ten wpis w sieci. Wielu autorom wydaje się, że posiadają odpowiednią wiedzę na opisywany temat, ale niestety tak nie jest. Stąd też moje miłe zaskoczenie. Gratki. Koniecznie będę polecał to miejsce i częściej odwiedzał aby poczytać nowe artykuły.

Reply
Ania Roszak marzec 6, 2019 - 5:44 pm

Dziękujemy za ten miły komentarz! Jesteśmy na początku naszej przygody ze stroną i staramy się jak najbardziej rozwijać 🙂

Reply

Zostaw Komentarz

%d bloggers like this: