Strona Główna Blog Ogłaszamy piąty support na Bass Towers Open Air #7!

Ogłaszamy piąty support na Bass Towers Open Air #7!

by Ania Roszak
0 komentarz

Przed Wami dwóch młodych graczy na warszawskiej scenie, twórcy projektu Przelot. Odkryci na jednej z edycji OPEN DECKS, a już 3 czerwca zagrają dla Was B2B na 2Wieże!

BLENDUSIAK to wulkan żywej energii, fanatyk dużej ilości basu oraz potężnych dropów, nie rusza się z domu bez zabrania słuchawek. Uwielbia skakać zarówno za dj’ką, jak i przed nią, a jak sam mówi “świat byłby o wiele smutniejszy bez muzyki”. To właśnie z miłości do niej wyrosła w nim pasja do dj’ki, którą sukcesywnie pielęgnuje, podejmując się coraz to trudniejszych wyzwań. Lubi każdy gatunek muzyczny (nie licząc jednego), pozostawiając przy swoich miksach głowę otwartą i nie bojąc się niekonwencjonalnych połączeń. Raz rozpędzony nie zwalnia tempa, a rosnący na jego twarzy z każdym kolejnym dropem uśmiech pokazuje, jak ogromną satysfakcję czerpie z tego, co robi.

long w od najmłodszych lat zajarany muzyką, nie tylko elektroniczną, fan brytyjskiej sceny rejwowej. Bass head, połamane rytmy. Na swoich setach stawia na przede wszystkim na oryginalność i kreatywność. W wolnym czasie zgłębia tajniki produkcji muzycznej. Nie lubi kategoryzować muzyki, bawi się gatunkami, z przyjemnością je łącząc. Jego sety są świeże i potrafią zaskoczyć, podczas nich utrzymuje odpowiednią energię i groove oraz przykłada dużą uwagę do selekcji muzycznej.
long w pomimo faktu,, że jego przygoda z dj’ką dopiero się zaczyna, chcąc dzielić się muzyką, nie zwalnia tempa i pragnie, żeby jego ksywa zawisła na stałe na scenie muzyki elektronicznej.

Chłopaki tworzą razem Przelot – organizując pop-upowe imprezy na świeżym powietrzu, mixują różne gatunki nie stawiając sobie żadnych barier i świetnie się przy tym bawią. Nie możemy się doczekać!

Event: Bass Towers Open Air #7 + Culture Shock [UK]

Warto przeczytać

Zostaw Komentarz

%d bloggers like this: