Strona Główna BlogNews Olivier Koletztki na Smolnej!

Olivier Koletztki na Smolnej!

by Ania Roszak
0 komentarz

Warszawski klub Smolna w tym sezonie zaskakuje swoich bywalców, oferując nieprawdopodobnie bogaty line-up. Słuchacz każdego rodzaju muzyki elektronicznej na pewno znajdzie coś dla siebie. Szeroki wachlarz zarówno artystów polskiej jak i zagranicznej sceny muzycznej może powodować o zawrót głowy.

 

 

W najbliższy piątek 30 listopada w klubie pojawi się Olivier Koletzki. 44-letni niemiecki producent  swój ostatni album „The Arc Of Tension” wydał w 2017 roku. Krążek muzycznie nieco odbiega od tego, do czego artysta nas przyzwyczaił. Jest bardziej instrumentalny niż kiedykolwiek. Do tej pory ważną część jego muzyki stanowił wokal, który został zastąpiony przez skomponowane przez niego melodie. Jest inaczej i Olivier na pewno zaskoczył swoich wielbicieli. Album „The Arc Of Tension” ukazał się nakładem należącej do Olivera wytwórni Stil vor Talent, założoną przez niego w 2005 roku.

 

 

Koletzki swoją międzynarodową sławę zawdzięcza utworowi „Der Mückenschwarm”, który pojawił się w wytwórni Cocoon Recordings. Był on zremiksowany przez wielu znanych artystów, co spowodowało wiele światowych rezerwacji. Jego debiutancki album, Get Wasted , został wydany w 2007 roku, a następnie Großstadtmärchen w 2009 roku, najbardziej udany Lovestoned w 2010 roku z Franem , Großstadtmärchen 2 w 2012 r. oraz I Am OK w 2014.

 

 

event: Smolna: Oliver Koletzki
tekst: Agnieszka Guźniczak

Warto przeczytać

Zostaw Komentarz

%d bloggers like this: