Strona Główna BlogNews Otwarcie Sezonu na Tamce!

Otwarcie Sezonu na Tamce!

by Ania Roszak
0 komentarz

Majówka na Tamce już za pasem. Pogoda może nie rozpieszczała nas w ten długi weekend, ale Wrocław trzyma kciuki za poprawę warunków atmosferycznych. Tym bardziej, że w kolejny weekend czeka nas oficjalne otwarcie sezonu na Wyspa Tamka, a za didżejką stanie silna wrocławska reprezentacja!

 

 

Otwarcie sezonu na Tamce | DAY 1

W piątek, 10.05, będziemy bawić się na dwóch scenach. Na Summer Vibes Stage zagrają: znane i kochane DJ-skie duo, czyli Seb & RodrigezzKacpa i Raev – reprezentanci klubu Ciało oraz DJ Ryan R i Furmaniak. Do rejwów na Techno Stage porwą Was natomiast DradorMatbe i Patron, czyli Panowie z BRESLAU TECHNOsido [Galeria Techno], Vodec – bohater naszego Elektrowkrętowego podcastu, Masha Romanova – reprezentantka Affekt i Artefactum.

 

 

Otwarcie sezonu na Tamce | DAY 2

Sobotnia noc, 11.05, to chillowe, również etniczne klimaty, które zaserwują Wam specjaliści od magicznej atmosfery (choć nie zabraknie też mocniejszych dźwięków): kEczuP [HeartBeats], Szymon PiotrO. CJANT[Affekt], MIÓD [The Very Polish Cut Outs] i Vi.

Poza muzyką, nadodrzańską lokalizacją i doskonałym miejscem do spędzenia czasu w gronie przyjaciół i znajomych, na barze czekają na Was pyszne Tamkowe drinki i lemoniady. Tych wygłodniałych nakarmi natomiast Hola – Burrito & Taco z menu pełnym meksykańskiej szamki.

Zapowiada się weekendowa sielanka!

tekst: Małgorzata Dolata

Warto przeczytać

Zostaw Komentarz

%d bloggers like this: