Strona Główna BlogNews Sylwetki Artystow – Rybel

Sylwetki Artystow – Rybel

by Ania Roszak
0 komentarz

Rybel, choć stosunkowo krótko zajmuje się muzyką, zaskoczył nas swoim setem, który podesłał jako próbę swoich możliwości. Postanowiliśmy, że dlaczego by nie dać szansy, komuś kto właśnie zaczyna, staje na własnych nogach w świecie elektroniki i gra w niszowych czy mniej znanych miejscach. Wszystkich początkujących jest tu tak dużo, no ale przecież miejsca starczy dla każdego. Niełatwo jest określić siebie, zwłaszcza na starcie. Michał, który podjął się próby jest tego przykładem – i chce pokazać, że nieważne skąd zaczynasz możesz iść swoją drogą w swoim tempie. 

 

 

Pod nazwą Rybel kryje się młody, energiczny i z pewnością utalentowany Michał Rybiński. Już w wczesnych latach licealnych nagrywał, kleił i tworzył kawałki, które były formą zabawy. Od zawsze muzyka sprawiała mu radość i w wieku 15 lat biorąc udział w regionalnym konkursie piosenki obcojęzycznej zajął pierwsze miejsce. 
Zainteresowanie muzyką rosło, ale swoją przygodę rozpoczął przeprowadzając się z małej miejscowości Elbląg do Warszawy.

Fascynacja muzyką poszła w kierunku elektroniki, gdzie zaczął praktykować w swoim domowym studio. Początki szlifował pod okiem Pysh. Swój pierwszy publiczny występ zawdzięcza Warsaw Rave Club, gdzie zagrał w klubie Mekka. Obecnie można go usłyszeć w Naprawie na warszawskich pawilonach.

Pytając czym jest dla niego muzyka techno odpowiada: „wolnością, czuję się wtedy sobą, nikt nie ocenia”. 
Jego styl można opisać słowami – budowanie napięcia i totalnie wyładowanie.

Małymi krokami wchodzi w świat elektroniki, ale zdecydowanie idzie swoim torem.

Żeby nie być gołosłownym nagrał dla nas specjalnie podcast odkrywając zarys swoich możliwości. 

 

 

Chcąc pokazać sylwetkę Rybela z jak najlepszej strony miałam przygotować wywiad, krótki opis, ale po czasie rozmowy Michał stwierdził, że po prostu najlepszym co będzie to przyjść zobaczyć na żywo na co go stać już na naszych urodzinach. Bez zbędnych opisów, oddać się muzyce i poczuć to, co będzie próbować przekazać całym sobą.

Do zobaczenia na:
4. Urodziny Elektrowkręty | Techno & Drum and Bass

Autor:  Adrianna Rudzka

 
 
 
 

Warto przeczytać

Zostaw Komentarz

%d bloggers like this: