Strona Główna BlogNews SHDW & Obscure Shape w Sopocie!

SHDW & Obscure Shape w Sopocie!

by Ania Roszak
0 komentarz

 

Muzyka jako branża – nie tylko ta elektroniczna – to pasmo ciągle pojawiających się nowych nazwisk. Jak grzyby po deszczu wyrastają nowi artyści, dj-ie, czy producenci, a na własnych oczach doświadczamy ich wzlotów, upadków, rozpadów, czy dla odmiany, połączenia wspólnych sił.

Duety, które wielu pokoleniom skradły serca, które na pierwszą myśl przychodzą nam do głowy to: Andrea Bocelli i Sarah Brightman, Al Bano i Robina Power, Liber i Sylwia Grzeszczak, oraz rzecz jasna SHDW & Obscure Shape.

Marco Blasi (SHDW) i Luigi Urban (Obscur Shape) w czasie krótszym niż pół dekady zdążyli podbić światową scenę techno czyniąc ich tym samym jednym z najbardziej rozpoznawalnych duetów. Nie może być inaczej w sytuacji gdy grywa się w najlepszych klubach i największych festiwalach na świecie.

Dla pochodzącego ze Stuttgartu duetu sobotnia wizyta w sopockim Sfinks700 będzie drugim podejściem w odstępie czterech miesięcy. Jak pamiętamy, ich poprzednia próba wystąpienia w sopockiej świątyni skończyła się fiaskiem spowodowanym awarią samolotu, który nagle musiał zawrócić do Hamburga. Miejmy nadzieję, że tym razem wszystko obędzie się bez przeszkód i Sopot ponownie będzie głośny!

SHDW & Obscure Shape ❚ Sfinks700
26.01.19
Sopot

 

tekst: Damian Adam Piotr Badziąg

Warto przeczytać

Zostaw Komentarz

%d bloggers like this: