Strona Główna BlogNews SnowFest Festival – festiwal muzyki i sportów zimowych w Szczyrku!

SnowFest Festival – festiwal muzyki i sportów zimowych w Szczyrku!

by Ania Roszak
0 komentarz

SnowFest Festival, jedna z najlepszych zimowych imprez roku, odbędzie się 8 oraz 9 lutego 2019, w Szczyrku. To już jego 6-ta edycja! Organizatorzy SnowFest stworzyli niepowtarzalne połączenie sportów zimowych i muzyki!

 

 

Na uczestników czeka wiele różnych atrakcji. Mimo zimowej aury będzie naprawdę gorąca atmosfera! A to przede wszystkim za sprawą bogatego line-up’u! Organizatorzy szczególnie zadbali o fanów hip-hopu, drum’n’bassu, house’u i electro. Na scenie wystąpią Ghostface Killah – jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów światowego hip-hopu, Friction – drum’n’bassowy przedstawiciel z Brighton, duet Catz ‘n Dogz – duma polskiego house’u. Pojawi się także raper Jan-Rapowanie, a także Calyx & Teebee i LX One, którzy są przedstawicielami sceny dubstepowo-drum’n’bassowej – prawdziwa bomba o dużym polu rażenia. Na festiwalu pojawią się także legendy światowej elektroniki – duet Booka Shade, w którego skład wchodzą Alix Perez, Mc CONRAD w kolabo z ROS addiction. Usłyszymy także Wilkinson’a z dobrego sortu frakcji drum’n’bassu. Idealnym uzupełnieniem będzie totalnie genialny polski zespół Łąki Łan. Już czujecie, że nie może Was zabraknąć?  Czytajcie dalej.

Znajdzie się także coś dla fanów, nie tylko dobrej muzyki, ale też dobrego jedzenia. Możecie liczyć na wyjątkowo dobrze wyposażoną strefę z foodtruckami. Idealne uzupełnienie energii po całym dniu szaleństwa na stoku i pod sceną.

 

 

Dlaczego Szczyrk? To najszybciej rozwijający się kurort zimowy w Polsce! Od sezonu 2017/2018 jest wyposażony w nową kolej gondolową i dwa 6-osobowe wyciągi krzesełkowe. W sezonie 2018/2019 możemy spodziewać się kolejnej 6-osobowej kanapy. Całość, razem z pozostałymi udogodnieniami w postaci wyciągów krzesełkowych, licznych orczyków oraz darmowym skibusem, tworzy ze Szczyrku miejsce nieustępujące rozmachem zachodnim ośrodkom narciarskim.

Dodatkowo, dla tych którzy jeszcze nie wiedzą, Szczyrk cieszy się tytułem nieoficjalnej stolicy polskiego freeride’u! Od 5 lat, dzięki doskonałym warunkom panującym na stoku, odbywają się zawody freestylowe, podczas których najlepsi polscy i światowi riderzy walczą o najwyższe laury i uwielbienie publiczności.

Zachętą i niesamowitym ułatwieniem dla uczestników jest darmowy skibus, dzięki któremu możecie swobodnie przemieszczać się po całym Szczyrku. Jedenz przystanków jest tuż przy SnowFest Festival.

 

 

 

Niby środek zimy, a gwarantujemy, że nikt nie będzie potrzebował rozgrzania! Śpieszcie się z zakupem biletów – rozchodzą się jak świeże bułki.

tekst: Agnieszka Guźniczak

Warto przeczytać

Zostaw Komentarz

%d bloggers like this: