Strona Główna BlogNews Sylwetki artystów: Marco Resmann

Sylwetki artystów: Marco Resmann

by Ania Roszak
0 komentarz

Naszą propozycją na dzisiejszy wieczór jest Marco Resmann, znany również pod swoim wcześniejszym aliasem Phage. Rodowity berlińczyk, poruszający się w gatunkach od techno po house, jeden ze współzałożycieli grup: Pan-Pot (zanim stali się duetem) i Luna City Express (projekt z Norman Weber dla Moon Harbour Recordings) oraz wytwórni Upon.You Records. 

 

Photo by Eddy Kruse

 

Jego utwory i remixy można znaleźć pod szyldami m.in. Watergate Records, Poker Flat Recordings czy Warung Recordings. Wieloletni rezydent Watergate club znany jest również ze swojej twórczej współpracy z DJ-em i producentem Martin Landsky.

 

 

 

Marco należy do bardzo płodnych artystów. 14-tego grudnia 2018 pod labelem Upon.You Records została wydana jego najnowsza EP-ka Day&Night. Już w 2019 ukazały się jego dwa remixy utworów: Omri Guetta & Godes – Here For Now [dla BAASSA, Frau Blau] i Oliver Huntemann – Doppelgänger [dla Propaganda Remixes Pt. 2, Senso Sounds], z czego ten ostatni miał premierę dosłownie wczoraj, 01.02. 15-tego lutego do obiegu wchodzi również kolejna EP-ka Marca zatytułowana Other Days [Poker Flat Recordings].

 

 

 

Marco Resmann pojawi się dziś w Ciało, Wrocław – Ciało: Marco Resmann

W line-up’ie znaleźli się również Seb & Rodrigezz (Affekt / Projekt Pralnia) oraz Szymon Piotr (HeartBeats / Ciało)

 

 

Warto przeczytać

Zostaw Komentarz

%d bloggers like this: