Strona Główna Blog Szóste ogłoszenie na Bass Towers Open Air #7!

Szóste ogłoszenie na Bass Towers Open Air #7!

by Ania Roszak
0 komentarz

Szóste ogłoszenie na Bass Towers Open Air #7!

Zastanawialiśmy się jakby tu jeszcze urozmaicić nasz line up na 2Wieże i w sumie nie trzeba było dlugo się zastanawiać. Żywe instrumenty to idealne uzupełnienie bassowej sceny, a nasz gość z pewnością zaserwuje Wam porządny live act!

Mikołaj Janowski Music gra na klawiszach, trąbce, mpc, cajonie i djembe połączonych z looperem, nagrywa, komponuje. Trębacz od 15 lat, pianista, multiinstrumentalista z zamiłowaniem do etnicznych klimatów wszelakich. Człowiek o nieudokumentowanej nadpobudliwości muzycznej, objawiającej się permanentną skłonością do improwizowania w klimatach wszelakich. Jego obrazoburcza trąbka wkleja się jak Poxilina w umysły słuchaczy, trwale barwiąc nadświadomość mieszanką tego, co bylo z tym, czego nie słyszał nikt. Łącznie z grajacym. Zawiążcie ciasno sznurówki, bo Jego Roztrąbliwość Janowski może Was wyrwać z butów.

Mikołaja można spotkać w warszawskich klubach, kiedy gra liveacty, na potańcu z orkiestrą WLOD czy przy okazji solowych koncertów z looperem. Niektórzy mieli okazję usłyszeć go też na kilku edycjach BassRiver Session, a już 3 czerwca wystąpi z naszymi artystami na Bass Towers!

Event: Bass Towers Open Air #7 + Culture Shock [UK]

Warto przeczytać

Zostaw Komentarz

%d bloggers like this: