Strona Główna BlogNews Szykując Ciało na Weekend

Szykując Ciało na Weekend

by Ania Roszak
0 komentarz

Aktywność fizyczna jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania Ciała, a właściciele wrocławskiego klubu bardzo dobrze zdają sobie z tego sprawę. W tym tygodniu w Internecie pojawił się filmik promujący headlinerów wydarzeń, które odbędą się w nowej miejscówce jeszcze do końca tego roku. Na wielbicieli dobrych elektronicznych dźwięków czeka wiele smakowitych kąsków – na liście zaproszonych artystów znaleźli się między innymi Answer Code Request, Bjarki czy Luigi Tozzi.

 

 

 

Czego należy oczekiwać po Ciele w najbliższy weekend? Wygląda na to, że będzie to czas młodych i zdolnych DJ-ów, z których twórczością zdecydowanie warto zapoznać się bliżej, jeżeli wcześniej nie miało się ku temu okazji.

Piątek

 

Za dobre wprowadzenie w kolejny weekend odpowiedzialny będzie Yan Cook  [UKR] – DJ i producent, który pasją do techno zaraził się w wieku 16-stu lat. Od tamtego czasu współtworzył różne projekty i działał pod wieloma aliasami, przez cały czas szukając własnego stylu. Przełomowy okazał się dla niego rok 2011, gdy Yan zdecydował się budować swoją markę pod jednym pseudonimem, z którego korzysta do dnia dzisiejszego. O poziomie, jaki prezentuje ten 27-letni Ukrainiec, niech świadczy fakt, że jego utwory były wydawane przez wysoko cenione w środowisku wytwórnie takie jak Delsin, Soma czy ARTS. Dla fanów techno i industrialnych brzmień występ pochodzącego z Kijowa DJ-a będzie nie lada gratką również ze względu na to, że Yan zaprezentuje w Ciele swój live set.

Doskonałym dopełnieniem line-up’u na piątkowy wieczór będą: Michał Macewicz (SLAP) i Janeda (Strikt)
Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie eventu na Facebooku: Ciało: Yan Cook live

 

Do odsłuchania: Yan Cook – Futurist [PRRUKBLK010]

 

 

Sobota

 

Sobota będzie należała do ekipy HØLØS. Wrocławski skład od początku swojego istnienia działa prężnie i nie spoczywa na laurach. Od imprezy inauguracyjnej w ramach cyklu Høløs presents, która odbyła się 7 lipca tego roku, przeprowadzili już razem cztery wydarzenia w off-locations na terenie Wrocławia w miejscach „nie klubowych” specjalnie przystosowanych do tych imprez na czas ich trwania. Zaprosili również na nie tak znakomitych gości, jak między innymi Loktibrada [Olga+Jozef], Animal Holocaust czy Melania. A to nie koniec niespodzianek!

Jeszcze dobrze nie ochłonęliśmy po ostatnim evencie, a Panowie startują z nowym projektem. Cykl Høløs inside to przeniesienie już wypracowanego doświadczenia na grunt najlepszych klubów w Polsce.

W Ciele, 24.11, będzie można posłuchać WarinD [ITA], a właściwie Giuseppe De Chiara, 23-letniego DJ-a i producenta, pochodzącego z Neapolu, którego specjalnością są mocne, industrialne sety. Mimo swojego młodego wieku ma on już na swoim koncie spory muzyczny dorobek. Włoch jest również założycielem wytwórni WarinD Records.

Dla samych dźwięków, które zaserwuje nam on tego wieczoru, zdecydowanie warto wybrać się do Ciała osobiście.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie eventu na Facebooku: Holos inside_with WarinD [WarinD Records | Khemia]. Tam też bliżej startu imprezy pojawi się pełen skład dj-ski i szczegółowy timetable.

 

Do odsłuchania na zachętę: When My Girlfriend Make a Joint (Danilo Incorvaia & Empyrean Remix)

 

 

tekst: Małgorzata Dolata

Warto przeczytać

Zostaw Komentarz

%d bloggers like this: