Strona Główna BlogNews Techno Symfonicznie w Poznaniu

Techno Symfonicznie w Poznaniu

by Ania Roszak
0 komentarz

 

Połączenie energetycznej muzyki elektronicznej i pełnego szlachetności klasycznego instrumentarium, a do tego zapierające dech wizualizacje? To wszystko będzie czekać na uczestników wydarzenia Techno Symfonicznie #2: Qlhead / Aula Artis, Poznań, które odbędzie się już za niecałe dwa tygodnie!

QLHEAD wraz z orkiestrą, przy wsparciu Hum’drum liveband, w doskonałej akustycznie Aula Artis w Poznaniu dostarczą Wam niezapomnianych wrażeń na najwyższym muzycznym poziomie w ramach tego fascynującego, również pod względem wizualnym, spotkania na granicy dwóch światów.

Proponujemy mały teaser z przygotowań do zbliżającego się wielkimi krokami koncertu. Przypominamy! Data to 6 kwietnia.

A że po zakończeniu wydarzenia godzina będzie jeszcze młoda, zapraszamy na after do Schron, gdzie odbędzie się The Meaning Of Rave: NTBR, TBRL, MSKD.

Po hucznych urodzinach cyklu pora na kolejną mocną edycję, podczas której po pierwsze będziemy świętować urodziny współzałożycielki cyklu – Veronique; po drugie na głównej scenie wystąpią takie postaci jak: NTBRTRBLMSKD oraz I.E. Dolna scena zostanie przejęta przez Be KolektivHovhannes AsatourMIFIt.picker b2b Dżony Dep. Będzie się działo!

 

Warto przeczytać

Zostaw Komentarz

%d bloggers like this: