Strona Główna BlogNews The Glitch Mob w Warszawie!

The Glitch Mob w Warszawie!

by Ania Roszak
0 komentarz

 

To ostatni moment na kupno biletów na piątkowy koncert The Glitch Mob!

Już 23 listopada w Praskiej Drukarni w Warszawie zespół The Glitch Mob zagra koncert w ramach światowej trasy promującej album „See Without Eyes”, który ukazał się w maju tego roku.

To już drugi występ w Polsce tej grupy w 2018 roku. Zespół wraca do naszego kraju po fantastycznym występie na tegorocznym Audioriver Festival.

 

 

Artyści na koncertach udowadniają nam, że potrafią zachować równowagę muzyczną, między energią i emocjonalnością. Różne umiejętności muzyków i odmienne brzmienia połączone zostały w niezwykłą całość. To sprawiło, że The Glitch Mob jest jednym z najbardziej lubianych elektronicznych projektów, któremu za każdym razem towarzyszą niezwykłe wrażenia wizualne.

The Glith Mob to Trio z Los Angeles. Artyści, którzy je tworzą to: ediT, Boreta oraz Ooah. Ta amerykańska grupa muzyczna założona została w 2006 roku. Muzyka jaką wykonują to odmiany elektroniki: IDM oraz glitch. Zespół zdobył popularność dzięki remiksowi „Sven Nation Army” The White Stripes, który ma on już ponad 80 milionów wyświetleń na YouTube! Mają na swoim koncie kilka albumów, mixtape`ów oraz remixy, takich artystów jak:  Daft Punk czy The Prodigy. Do najbardziej znanych utworów grupy należą „Drive It Like You Stole It” i „We Can Make The World Stop”.

 

 

Organizator: Follow The Step

tekst: Agnieszka Guźniczak

Warto przeczytać

Zostaw Komentarz

%d bloggers like this: